موقعیت شما: محصولاتدستگاه تصفیه و ضدعفونی هوا

توضیحات

 

دستگاه هانیس با بهرگیری از تکنولوژی پلاسما سرد سبب از بین رفتن تمام میکروارگانیزم های موجود در هوای محیط میشود.

هنگامی که هوای عبوری از دستگاه هانیس یا هوای موجود در کانال‌های تهویه از دستگاه عبور می‌کند، میدان الکتریکی موجود در دستگاه سبب ایجاد جریان با ولتاژ بسیار بالا می‌شود. این میزان ولتاژ زیاد سبب می‌شود هوای عبوری به شدت یونیزه شده و سبب از بین رفتن میکرو ارگانیزم‌های موجود در هوای عبوری از دستگاه شود.

از طرفی هنگامی که هوای وارد شده از دستگاه خارج می‌شود بدلیل یونیزاسیون انجام گرفته روی آن یون‌های مثبت و منفی ایجاد شده و در تمام هوای محلی که دستگاه  نصب می‌باشد پخش می‌شوند. از اینجا به بعد دستگاه با تولید این یون‌ها سبب تصفیه و ضدعفونی هوا می‌شود. این یون‌ها باعث می‌شود که اگر میکروارگانیزم زنده در محیط باشد بدلیل پدیده الکتروپوریشن از بین برود و درصورتی که ذرات معلق در هوا وجود داشته باشد با استفاده از پدیده هم افزایی (احاطه ذرات باردار بوسیله بار مخالف) ذرات سنگین شده و از محدوده تنفس خارج شوند.

میدان الکتریکی قوی ایجاد شده در دستگاه هانیس به هیچ عنوان خطری ایجاد نمی‌کند. تخلیه، الکترون‌ها را از الکترود شارژ شده با بار منفی، آزاد می‌کند. الکترون‌های آزاد شده، به مولکول‌های هوا برخورد کرده، آن‌ها را به یون‌های با بار منفی و مثبت تبدیل می‌کند. یون‌های منفی هوا به ذرات هوا برخورد می‌کند و آن‌ها را با باردار می‌کنند. ذرات باردار، به راحتی به سطوح می‌چسبند، به عنوان مثال دیوارها و از حوزه تنفس خارج می‌گردند.

در بیشتر دستگا‌ه‌های تصفیه هوا که بر اساس یونیزاسیون کار می‌کنند، ذرات بر روی صفحه‌های جمع‌آوری دستگاه، جمع نمی‌شوند. در عوض به هوای اتاق بر گشته و بر روی سطوح مختلف مانند دیوارها می‌نشینند و همان جا می‌چسبند. در طول زمان، تیره شدن دیوارها (برای مثال در اطراف تابلو‌ها)، مشخص می‌شوند. برخی دستگاه‌های یونیزاسیون، به یک فیلتر هم، مجهز هستند. این، نتیجه را بهبود می‌بخشد، اما مساله نگهداری فیلتر را به دنبال خواهد داشت (تعویض یا شستشو). دستگاه مورد استفاده هانیس با استفاده از فناوری منحصر به فردش نیاز به هیچ گونه فیلتر مصرفی ندارد و بدون مواد مصرفی سبب ضد عفونی هوای محیط می‌شود.

 

 

فیلم دمو


فیلم  دستگاه تصفیه هوای هانیس

 

بروشور

 بروشور  دستگاه تصفیه هوای هانیس

 

 

راهنمای بکارگیری

راهنمای بکارگیری دستگاه تصفیه هوای هانیس

دستگاه تصفیه هوای هانیس  
 

 

آدرس

تهران، بزرگراه جلال آل احمد،شمال غربي

پل گيشا، شماره 101، طبقه اول، واحد 2

 فكس:    86015741 -021  

تلفن: 39 ,86015735-021

www.narinmed.com 

از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

 

 

 

 

بازگشت به بالا